Monday, May 7, 2007

EHDKD'NİN HAYVANLARA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI YENİ KAMPANYASI

Sokaklarımızda yaşam mücadelesi veren binlerce hayvanın yaşadığı acılara lütfen kayıtsız kalmayın. Yanıbaşımızda süregelen bu şiddete son verilmesi için destek verin ve lütfen EHDKD’nin hazırladığı bu kısa filmin dağıtımı için yardımcı olun.

Gülümser Kermen’e, Ceren Kul’a, filmin gerçekleşmesi için emeğini, enerjisini ve yeteneklerini seferber eden Özgür Hamza, Levent Yalgın ve tüm Alice BBDO çalışanlarına teşekkür ederiz.EHDKD’S NEW CAMPAIGN AGAINST ANIMAL CRUELTY

Please don’t be indifferent to the agony of thousands of animals that are striving to live in the streets. Please give support to end this cruelty and help distribute this short film prepared by EHDKD.

With our special thanks to Gülümser Kermen, Ceren Kul, Ozgur Hamza, Levent Yalgın and all the Alice BBDO staff who kindly devoted their time, energy and talent to the production of this film.

EHDKD’S NEUE KAMPAGNE GEGEN DER GRAUSAMKEIT

Bitte bleiben Sie zu der Qual von Tausenden der Tieren, die versuchen auf den Strassen zu überleben, nicht gleichgütig. Bitte geben Sie Eure Unterstützung, diese Grausamkeit zu beenden.
Bitte helfen Sie diesen kurzen Film, der von EHDKD vorbereitet wurde, zu verteilen.
Unser spezieller Dank an Gülümser Kermen, Ceren Kul, Ozgur Hamza, Levent Yalgin und Alice BBDO Personal, die sich deren Zeit, Energie und Talent der Produktion dieses Filmes widmete.1 comment:

Mert Basaran said...

Cok basarili bir calisma - icerik ve sure olarak kanallarda devamli yayinlanmaya cok uygun bir spot, umarim medya destek olur ve milyonlara ulasir, bu hususta bir farkindalik yaratma cabalarina faydali olur, tum emegi gecenlere tebrikler.